W walentynki pokochaj siebie! Otwarte spotkanie w gabinecie medycyny estetycznej

Weekend walentynkowy zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku pojawia się problem, w jaki sposób go spędzić, a także co kupić ukochanej osobie. Z uwagi na sytuacje w kraju, wiele miejsc jest pozamykanych, a spędzanie dnia zakochanych w domu nie wygląda zachęcająco. Jest też grupa osób, która nie ma drugiej połówki, lub nie ma z kim spędzić święta zakochanych.

Dla tych wszystkich osób Gabinet Stomatologii i Medycyny Estetycznej Agnieszka Cholewa w Cybince postanowił zorganizować 13 lutego dzień otwarty pod hasłem: W walentynki pokochaj siebie! Jak podkreśla właścicielka gabinetu, która mocno promuje rozwijający się w Polsce trend połączenia stomatologii z medycyną estetyczną, każdy z nas zasługuje na odrobinę luksusu.

- Żyjemy obecnie w trudnych, pandemicznych czasach, w których ludzie coraz częściej oddalają się od siebie. Sytuacja w kraju zmusza nas do przebywania w domu i rezygnacji z rzeczy, które sprawiają nam przyjemność. Niepotrzebnie. Jeśli szukają Państwo pomysłu na miłe spędzenie walentynek, zapraszamy do odwiedzenia nas w dni otwarte i skorzystania z odrobiny luksusu: z partnerem, mamą, koleżanką, a nawet w pojedynkę. Każdy z nas zasługuje na to, żeby czuć się pięknie, zarówno wizualnie jak i psychicznie. A gdzie można poczuć się piękniej niż w gabinecie, który dba o piękny uśmiech oraz wygląd? - zachęca A. Cholewa.

Już 13 lutego od godziny 10:00 osoby, które odwiedzą gabinet, będą mogły liczyć na szereg atrakcji. Poniżej szczegółowy program.

  • 12:00 - Lekcja makijażu.

  • 13:00 - Konsultacje z medycyny estetycznej - w jaki sposób poprawić wygląd skóry? Z jakich zabiegów warto skorzystać?

  • 14:00 - Konsultacje trychologiczne - piękne, zdrowe włosy.

  • 15:00 - W jaki sposób dbać o piękny uśmiech?

  • 16:00 - Porady - w jaki sposób nieinwazyjnie zlikwidować cellulit, rozstępy, modelować ciało.

  • 17:00 - Laser Fotona i HIPRO - innowacyjne metody stosowane w stomatologii i medycynie estetycznej.

  • 18:00 - Najnowsze trendy w branży beauty.

Oprócz merytorycznej wiedzy i konsultacji, przez cały dzień mogą państwo liczyć na zniżki na zabiegi, specjalne oferty dla par, loterię z nagrodami, słodkie niespodzianki, które umilą ten wyjątkowy dzień, a także fantastyczny klimat, który pozwoli poczuć się wyjątkowo.

Zapraszamy serdecznie do spędzenia walentynek razem z nami!

KONTAKT

  • Gabinet Stomatologii i Medycyny Estetycznej Agnieszka Cholewa,

  • ul. Słubicka 5

  • 69-108 Cybinka

Więcej informacji na profilu na Facebooku - KLIKNIJ


5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Większość z nas niejednokrotnie doświadczyła opuchnięcia ciała, szczególnie nóg. Całodzienna praca na stojąco lub w pozycji siedzącej czy procesy zachodzące po intensywnym treningu dodatkowo zwiększaj