Naświetlanie twarzy światłem LED - KURACJA


Każda kobieta korzystająca z zabiegów z wykorzystaniem światła LED potwierdzi ich skuteczne działanie. Radzą sobie z większością problemów skórnych, a efekty często są widoczne już po jednym zabiegu. W naszym gabinecie to jedna z form leczenia niedoskonałości skórnych, a także odmładzania. Zabiegi wykorzystujące światło LED pomagają przede wszystkim w leczeniu trądziku, ale potrafią też łagodzić przebarwienia, oczyszczać, leczyć stany zapalne, a nawet redukować zmarszczki.
Efekty stosowania maski LED na twarz


Maska LED na twarz zapewnia nam kompleksową pielęgnację. Od A do Z. Jest produktem multifunkcyjnym, a jej stosowanie jest w pełni bezpieczne. Skuteczne działanie maski zostało potwierdzone licznymi badaniami, dlatego mamy podstawy, żeby wierzyć, że ten produkt naprawdę działa!


  • wspomaga leczenie różnych odmian trądziku;

  • pobudza odnowę komórkową, odmładza i regeneruje;

  • leczy stany zapalne skóry;

  • poprawia nawilżenie i odżywienie skóry;

  • zmniejsza widoczność zmarszczek i przebarwień;

  • przywraca blask i rozświetlenie, usuwa sińce i opuchliznę pod oczami;

  • wyrównuje koloryt skóry

Jak działa maska LED na twarz?


Światło w masce LED na twarz zwalcza problem u jego źródła. Nie tylko eliminuje istniejące zmiany skórne, ale również zapobiega pojawianiu się kolejnych. Maska nie nagrzewa skóry i nie powoduje poparzeń. Działa bezinwazyjnie i bezboleśnie. Dużym plusem produktu jest to, że nie wymaga specjalnych kosmetyków, akcesoriów ani szczególnych umiejętności. Nie da się zrobić nią krzywdy. Warto podkreślić, że maska LED może świecić na kilka kolorów i każdy ma inne właściwości.

światło czerwone wnika najgłębiej i stosowane jest głównie przy trądziku i kuracji przeciwzmarszczkowej;

światło fioletowe przyspiesza regenerację komórek

światło żółte stymuluje układ nerwowy — relaksuje i rozluźnia mięśnie, poprawia koloryt twarzy

światło zielone ma właściwości łagodzące i eliminuje zaczerwienienia;, przyspiesza procesy regeneracji naskórka, rozjaśnia przebarwienia;

światło turkusowe zmniejsza widoczność porów i wygładza cerę;

światło niebieskie reguluje wydzielanie sebum, leczy trądzik.

światło białe rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry.

Jak wygląda zabieg?


Leczenie światłem LED jest bezbolesne i ogólnie odczuwane jako bardzo przyjemne. Wąskie widmo światła diod wytwarza przyjemne ciepło nie powodując przegrzewania. Energia LED dużej mocy jest absorbowane przez komórki, które regenerują się, a stan naskórka i skóry właściwej poprawia się w sposób widoczny.

Zabieg trwa 20- 60 minut w zależności od tego ile części twarzy lub ciała obejmuje. Do osiągnięcia optymalnego rezultatu może być koniecznych od 6 do 20 zabiegów.

Zapraszamy na konsultacje! :)

27 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Większość z nas niejednokrotnie doświadczyła opuchnięcia ciała, szczególnie nóg. Całodzienna praca na stojąco lub w pozycji siedzącej czy procesy zachodzące po intensywnym treningu dodatkowo zwiększaj