Jakie zabiegi estetyczne umożliwia laser fotona?

Lasery FOTONA należą do najbardziej wszechstronnych urządzeń wykorzystywanych w medycynie. Ich uniwersalizm pozwala lekarzom wielu dziedzin na przeprowadzanie szeregu różnorodnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej i kosmetologii.


Pracujący w naszej klinice lekarze wykorzystują laser FOTONA do przeprowadzania bardzo wielu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej takich jak redukcje rozstępów, pellingi – odmładzanie i usuwanie defektów skórnych: usuwanie zmarszczek, przebarwień, bruzd a nawet pieprzyków i brodawek!

Fale świetlne lasera FOTONA skutecznie odświeżają skórę, poprawiają jej elastyczność i jędrność.

Urządzenie często wykorzystywane jest także do rewitalizacji porów skórnych i blizn potrądzikowych.

FOTONA idealnie likwiduje zmiany naczyniowe na nogach, zamykając drobne naczynia krwionośne – tak zwane pajączki.


Dzięki praktycznym rozwiązaniom technologicznym zastosowanym w FOTONIE głowica lasera umożliwia dotarcie i penetrację partii ciała, które trudno jest odmłodzić innymi metodami. Należą do nich między innymi: szyja, dekolt, zmarszczki wokół ust lub powiek. Dodatkowym, pozytywnym efektem po zastosowaniu terapii laserowej jest znacząca poprawa wyglądu skóry. Laser doskonale ją ujędrnia, pobudzając krążenie całkowicie usuwa ziemistość cery.


Ta maszyna to idealna innowacja dla skalpela czy innych inwazyjnych rozwiazan stosowanych dotychczas w medycynie estetycznej, a taka zmiana bardzo nam się podoba!


20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Większość z nas niejednokrotnie doświadczyła opuchnięcia ciała, szczególnie nóg. Całodzienna praca na stojąco lub w pozycji siedzącej czy procesy zachodzące po intensywnym treningu dodatkowo zwiększaj