Bezinwzyjne leczenie chrapania!


Dlaczego chrapiemy? Przyczyn tego najpopularniejszego zaburzenia snu jest wiele, jednak większość sprowadza się do jednego mechanizmu: na skutek rozluźnienia mięśni podczas snu, wdychane powietrze nie ma wystarczająco dużej ilości miejsca na swobodny przepływ. Dlatego zaczyna wirować, poruszając luźnymi strukturami w jamie ustnej. Wibracyjne ruchy wydają dźwięk, który popularnie nazywamy chrapaniem. Niestety zjawisko to jest nie tylko drobną niedogodnością, ale często prowadzi do znacznie poważniejszych zaburzeń zdrowia – brak regeneracyjnego, zdrowego snu nie pozwala bowiem naszemu organizmowi na sprawne, w pełni efektywne funkcjonowanie.

Fotona Night Lase to szybka i bezinwazyjna metoda podnosząca komfort i jakość snu. Celem laserowego leczenia chrapania jest wzmocnienie tkanek miękkich podniebienia. Podczas zabiegu, energia lasera Er:YAG podgrzewa fragmenty podniebienia których rozluźnienie powodują zakłócenie swobodnego przepływu powietrza podczas snu. Na skutek zabiegu dochodzi do obkurczenia włókien kolagenu i usztywnienia podniebienia. Usztywnienie podniebienia wpływa na zmniejszenie drgań tkanek miękkich i języczka. W rezultacie, przepływ powietrza jest swobodny.

efekty

Efekt likwidacji chrapania pojawia się stopniowo , pierwsze zmiany można zauważyć po miesiącu. Już po pierwszym zabiegu jest widoczna znaczna poprawa jednak zalecamy wykonanie serii 3 zabiegów w okresie 6 tygodni. Po zabiegu pacjent może odczuwać lekki dyskomfort związany z podrażnieniem gardła, który ustępuje po kilku dniach.

Bezpieczny

Laserowe leczenie chrapania, to zabieg w pełni bezpieczny i niezagrażający zdrowiu, czy życiu pacjenta.

Bezbolesny

Leczenie chrapania metodą NightLase jest w pełni bezbolesne. nowoczesna laseroterapia pozwala nam na wykonanie zabiegu, NightLase, dzięki któremu, po raz pierwszy możemy zwalczyć problem chrapania niemal całkowicie bezboleśnie, bez konieczności znieczulania pacjenta i z gwarancją błyskawicznego powrotu do codziennego życia.

Skuteczny

Zabieg laserowy jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów na chrapanie u dorosłych.

FOTONA LIGHTWALKER

Zastosowanie urządzenia LightWalker ST-E powoduje, że procedury trwają krócej, są łatwiejsze w wykonaniu i bardziej skuteczne. Laseroterapia z natury ma charakter mało inwazyjny, a LightWalker przenosi tę koncepcję w nowy wymiar. Praca z laserem jest mniej stresująca dla pacjenta, ponieważ ból i krwawienie są minimalne, o ile w ogóle wystąpią. Lasery LightWalker ST-E są tak delikatne podczas opracowywania ubytku i w trakcie większości procedur na tkankach twardych, że pacjenci rzadko wymagają jakiegokolwiek znieczulenia. Światło lasera umożliwia bezkontaktową pracę bez towarzyszącego dźwięku borowania, co stwarza o wiele bardziej komfortowe warunki dla pacjentów, zwłaszcza dzieci.

26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Większość z nas niejednokrotnie doświadczyła opuchnięcia ciała, szczególnie nóg. Całodzienna praca na stojąco lub w pozycji siedzącej czy procesy zachodzące po intensywnym treningu dodatkowo zwiększaj