top of page

Zabiegi medycyny estetycznej to wszystkie te procedury medyczne, które w klinice medycyny estetycznej powinien wykonywać wyłącznie lekarz. Warto o tym pamiętać, kiedy decydujecie się Państwo na zabieg ostrzykiwania kwasem hialuronowym czy zabieg likwidacji zmarszczek.

 

W odróżnieniu od zabiegów kosmetologicznych, procedury medycyny estetycznej wymagają głębokiej wiedzy na temat anatomii człowieka i uprawnień lekarskich, jako że zakładają przerwanie ciągłości naskórka podczas wykonywania zabiegu.

Do zabiegów medycyny estetycznej zaliczamy więc wszystkie procedury iniekcyjnie (zabiegi użyciem wypełniaczy, zabiegi likwidacji zmarszczek, czy zabiegi mezoterapii, karboksyterapii, zabiegi likwidujące cienie i worki pod oczami).

W kategorii medycyna estetyczna mieszczą się też zabiegi wykorzystujące nici liftingujące oraz iniekcyjne zabiegi redukujące cellulit. W Naszym gabinecie, oferujemy również zabiegi z zakresu nowoczesnej laseroterapii, które wykonywane są wyłącznie przez certyfikowanych lekarzy. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym portfolio zabiegów medycyny estetycznej dostępnych w Gabinecie Stomatologii i Medycyny Estetycznej Ewa Cholewa.

bottom of page